Arama Motoru Optimizasyonu

pc
SEO (Search Engine Optimization) Hizmeti

SEO (Search Engine Optimization), bir başka deyişle Arama Motoru Optimizasyonu web sitenizin arama motorlarının (Google, Yandex, Bing vb.) belirlemiş olduğu kriterlere uygun hale getirilmesi ve arama motorlarında hedeflediğiniz aramalarda yükseltilmesi işlemidir. Her arama motorunun kendine özgü algoritmik yapıları bulunmamaktadır. Bu yüzden web sitenizi yaparken bu algoritmalara uyumlu olması SEO açısından çok önemlidir.

83%
%
Organic Traffic - Increase
52%
%
Bounce Rate - Decrease
38%
%
Average Visit Duration - Increase
27%
%
Pages Per Session - Increase
Tüm dijital ajans işlerimizde, sizin ve müşterilerinizin beklentilerinin üstünde sonuç almayı hedefliyor; arama motoru algoritmalarına uygun içeriklerle markaları aramalarda hedefledikleri yerlere taşıyan çalışmalar yapıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmetimiz

ORGANİK YÜKSELİN

Üreteceğimiz değerli içeriklerle organik aramalarda görüntülenme oranlarınız yükselir.

image

SAYFA İÇİ OPTİMİZASYON

Web sitenizin genel yapısı, arama motorları kriterlerine uygun hale gelir.

image

LİNK İNŞAASI

Link inşaası ve içerik geliştirme ile siteniz güncel kalır, arama sonuçlarında en önde yer alır.

image

Website Analizi

İnternet sitenizin amacını, hedefini ve hitap ettiği kitleyi analiz ederek oluşturduğumuz plan ile sitenizin haritasını, yapısını, kullanacağımız teknik altyapıyı belirleriz.

SİTEYİ ANALİZ ET
analysis
Yalnızca görselliğe odaklanmıyor, kullanıcı arayüzünde kolaylık sağlayarak mümkün olan en iyi deneyimi oluşturuyoruz.

Tasarım

avatar
Web tasarım sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, doğru yazıları ve görselleri seçmektir. Sadece ziyaretçileriniz için değil, arama motorları için de web sitesi içeriklerinizi hazırlıyoruz.

İçerik

avatar
İnternet sitenizi her alanda geliştirmemize olanak sağlayan altyapımız ile ihtiyacınız doğrultusunda sitenizi mobil cihazlara uyumlu hale getiriyoruz.

Geliştirme

avatar
Tüm teknik özellikleri, yazılımsal ve görsel olarak, değişik tarayıcılarda deneyimleyerek, internet sitenizin her platformda en doğru şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Test Süreci

avatar
Sitenizin tamamlanmasının ardından, başlangıçtan sonra neler olduğunu takip ediyor, en ufak bir hatayı göz ardı etmeden gideriyoruz. Talebinize göre tüm bakımları ve güncellemeleri sizin için gerçekleştiriyoruz.

Uygulama

avatar

Bize Projenizden Bahsedin